категорії: новина

В Україні виходить перша антологія соціальної поезії «Уроки шкідництва, диверсій і шпигунства»

Офіційний буктрейлер антології соціальної поезії «Уроки шкідництва, диверсій і шпигунства»

теґи: Любов Якимчук, Олександр Сігіда, Олена Заславська, Сергій Жадан, Ярослав Мінкін, антологія

 

Видавничий проект «СТАН & Тиск світла» представляє офіційний буктрейлер антології соціальної поезії, до якої увійшли тексти Сергія Жадана, Андрія Родіонова, Олени Заславської, Ярослава Мінкіна, Олександра Сігіди та Люби Якимчук.


На думку видавців, поезія соціального протесту є найбільш значущою для пострадянського простору. Ця поезія зачіпає актуальні проблеми сучасного українського суспільства в його прагненні до свободи і є якимось керівництвом до дії. Не дарма на сторінках антології слово надається авторам, які не відгороджуються від сучасності за «вежі зі слонової кістки» та готові дати відповіді на кричущі питання сьогодення.
Назва була запозичена у пропагандистської брошури часів Великого терору в СРСР. Таким чином автори хочуть застерегти суспільство від навислої небезпеки диктатури, тривожні ознаки якої першими відчувають саме люди мистецтва.
Поштовхом до створення книги стали обшуки й арешти українських письменників і спроба встановлення цензури в Україну.
За задумом авторів, книга не надійде до відкритого продажу. Бажаючі зможуть отримати її безкоштовно, на перформансах і презентаціях Літературного угрупування «СТАН».


Офіційний буктрейлер антології соціальної поезії «Уроки шкідництва, диверсій і шпигунства»


Буктрейлер книги виготовлений на студії VKM (Мумбаї) в Індії, приборкувачкою вогню Ольгою Бодрухіною. Він цілком просочений її екзистенційними подорожами містичною країною, страхами та переживаннями перед обличчям незбагненного.

«Буктрейлер – відеоролик, який анонсує майбутній вихід книги, вже давно є невід'ємним атрибутом розкрутки книжкових новинок у західній та російській видавничій справі. В Україні цей спосіб популяризації книги досі залишається чимось екзотичним. Тим краще для нас, наша революційна антологія потребує й революційних способів розкручування», – розповідає співзасновник видавничого проекту Костянтин Скоркін.

«Ми хочемо підготувати читача до зустрічі з шокуючим своєю відвертістю та глибиною світом авторів нашої антології. Агресивний відеоряд, трансовий саундтрек від LEPRECHAUN – Si-Rada – все це чудово відбиває зміст книги – похмурий, відчайдушний і водночас оптимістичний», – переконаний голова Літературного угрупування «СТАН» Ярослав Мінкін.

«Видавнича діяльність виходить на новий етап, новий рівень, де звичні, аматорські ходи вже не цікаві. До нашої книги увійшли не тільки традиційні, «становські» автори – Мінкін, Сігіда, Скоркін, що представляють Схід України, але й друзі угруповання Сергій Жадан та Андрій Родіонов», – говорить головний редактор порталу «Тиск світла» Олена Заславська.

ДИВІТЬСЯ УВАЖНО НЕ ПРОПУСТІТЬ 25-й КАДР